Cześć, jestem Martyna!

Wirtualna Project Managerka

Zadbam nie tylko o Twój biznes, ale i o Ciebie.

Moją misją jest wspieranie twórczych osób w sięganiu po ich biznesowe marzenia – duże i małe, nieokiełznane i nieśmiałe. A wszystko w zgodzie z wartościami, zasadami, tempem pracy i poziomem odwagi moich klientów.

Sukces to jedno, ale równie ważne są rodzina, przyjaciele, odpoczynek. Kiedy zatracisz się w biznesie, przypomnę Ci o tym. Dopilnuję, żeby w Twoim kalendarzu znalazł się czas na urlop i inne przyjemności. Pogrożę paluszkiem, jeśli będziesz uciekać od ich zaplanowania! Dopilnuję wszystkiego podczas Twojej nieobecności i sprawię, że będziesz odpoczywać bez stresu.

Wierzę we współpracę opartą na szczerej relacji i życzliwości. Stawiam na przyjazne relacje, zaufanie i partnerstwo.

Mój zadarty nos ma super moc – wyniucha Twój stres, zmęczenie, gorszy dzień 😉
Skąd wiem? Bo mam to od dziecka – radar na emocje.

Od zawsze czerpałam dużo satysfakcji z pomagania innym.
Sukcesy innych mnie doładowują. Kiedy jestem ich częścią, działają na mnie jak mała elektrownia.

your-person-o-mnie

Moja historia

Przez 10 lat pracowałam w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta Międzynarodowego dużej korporacji. Jak to mówią – nie było lekko. Pomimo dużej presji i ogromu stresu, który mi wtedy towarzyszył, uważam to doświadczenie za wzbogacające. Praca w korporacji dała mi szansę uczestniczenia w ciekawych projektach. Brałam udział w wielu międzynarodowych konferencjach, podczas których miałam okazję doskonalić umiejętności językowe i poznać wiele interesujących osób. Nauczyłam się samodzielności w podejmowaniu decyzji, wychodzenia z inicjatywą oraz umiejętności rozwiązywania problemów z początku nie do rozwiązania.  Jednak z roku na rok przeciążenie pracą i konflikt wartości dawały mi się coraz bardziej we znaki. Wypaliłam się, odchorowałam i powiedziałam sobie: “Nigdy więcej”.
Zrozumiałam, że chcę pracować w zgodzie ze sobą, budować długofalowe relacje z klientami i pomagać im osiągać ich cele.

Potwierdziło to badanie
 talentów Gallupa, w wynikach którego na pierwszym miejscu mam Bliskość.
Jak moje pozostałe supermoce mogą wpłynąć na naszą współpracę?
Zgodność  bo 
zależy mi na zgodnej pracy, w której to Ty najlepiej wiesz, jak tworzyć, a ja wiem jak Ci w tym pomóc. Rozwijanie innych – dostrzegam wartość Twojego biznesu i na niej opieram swoją pracę. Z łatwością rozpoznaję i wspieram potencjał, który tkwi w ludziach. Odpowiedzialność – jestem sumienna, oddana i skoncentrowana na Twoich celach. Indywidualizacja  dzięki temu talentowi rozumiem, że różni ludzie mają różne potrzeby i sposoby działania. Z przyjemnością dopasuję moją pracę do Ciebie.

Prywatnie

1.

Miłośniczka seriali, herbaty i bezy.
Uwielbiam zapach benzyny, śrubek i starych motocykli.

2.

Żona fajnego faceta, ludzka matka dwóch futrzaków: kota Miśka i psa Lobo.

3.

Kiedy nikt nie widzi…tańczę, udając, że modern jazz to mój żywioł.

© 2021. Your Person Wszelkie prawa zastrzeżone | Made with Love by yourperson.pl & Goodboi Digital Studio